24 Listopad 2017 r. Imieniny obchodzi: Flora, Jan, Roman

100 faces of the theatre odsłona I

Program English Teaching został stworzony przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności w 2000 r. Od sierpnia 2002 r. krajowym operatorem Programu jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.

Celem Programu jest wspieranie działań na rzecz promocji uczenia się języka angielskiego i jego lepszej znajomości wśród dzieci i młodzieży z małych miast i wsi. Priorytetem Programu jest też wspieranie rozwoju zawodowego nauczycieli języka angielskiego spoza dużych aglomeracji miejskich.

Anna Szerszeń- nauczyciel języka angielskiego aplikowała o środki z programu English Teaching. Partnerem jest Gminna Biblioteka Publiczna w Krościenku nad Dunajcem.

Na najbliższych zajęciach przedstawimy odmienną formę teatru, a mianowicie Teatr Cieni.