Śpiew i zabawa z udziałem dzieci z Punktu Przedszkolnego

Wiek przedszkolny jest doskonałym czasem na rozbudzanie zainteresowań czytelniczych. Przedszkolaki z Punktu Przedszkolnego wraz z paniami odwiedziły naszą bibliotekę. Dzieci z wielkim zainteresowaniem przyglądały się książką znajdującym na półkach, a szczególne książeczkom dla dzieci. Dla większości wizyta w bibliotece była po raz pierwszy. Dzieci zobaczyły jak wygląda karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek. Dowiedziały się także jak należy dbać o książki. Wspólny śpiew i zabawa przeplatana była recytacją wierszy w wykonaniu małych artystów. Atmosfera spotkania była wyjątkowa. Były wielkie brawa.
Na zakończenie spotkania przedszkolaki wręczyły pani bibliotekarce podziękowanie, w zamian dostały słodycze i zakładki.  :) :) :)