100 faces of the theatre odsłona IV

Ze spokojem można stwierdzić, że jednak nauka przez zabawę jest najlepszą formą do zapamiętania języka obcego.Nauka języka obcego jest długim i często monotonnym procesem. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by ją sobie urozmaicić, wybierając alternatywne formy nauki, które sprawią nam wiele radości i z pewnością będą efektywniejsze niż wszelkie zwyczajne metody. Jedną z form takiego aktywnego podejścia do nauki języka angielskiego jest uczenie się za pomocą piosenek. Na warsztaty pani Silver przyniosła ze sobą przeróżne instrumenty z różnych stron świata Bębenki afrykańskie, żabkę rechotkę z Kenii, dzwonki krowie z Indii, oraz marakasy z Indonezji. Pani Anna Silver przez 25 lat pracowała w jednej ze szkół w Anglii, prowadząc lekcje muzyki i śpiewu. Pomoc pani Ani jest nieodzowana za co bardzo dziękujemy. Przypominamy, że zajęcia są bezpłatne a środki pozyskała pani Anna Szerszeń sama zresztą prowadząca warsztaty, GBP jest partnerem.