24 Listopad 2017 r. Imieniny obchodzi: Flora, Jan, Roman

Bierzemy udział w konkursie ,,Czytam polskie"

Zobacz naszą recenzję na stonie organizatora: http://czytampolskie.pl/recenzje/zielona-sukienka-malgorzaty-szumowskiej-recenzja/

Informacja o lekturze:

Zielona sukienka w Ravelo.pl

CEL KONKURSU

1. Konkurs przeprowadzany jest w celu promocji I Edycji Akcji Społecznej „Czytam polskie”, organizowanej przez Ravelo Sp. z o.o. i Fundację PWN ustanowioną przez Wydawnictwo Naukowe PWN S.A.  „Czytam Polskie” jest ogólnopolską akcją wspierającą czytelnictwo w Polsce poprzez promocję rodzimej literatury i jej twórców.
  1. Konkurs jest prowadzony na stronie internetowej http://czytampolskie.pl/
  1. Zadania konkursowe będą polegały na:
  • promowaniu Akcji Społecznej „Czytam Polskie” oraz książek polskich autorów na przynależnych do Uczestnika stronach internetowych (strona biblioteki, blog, media społecznościowe)
  • promowaniu Akcji Społecznej „Czytam Polskie” oraz polskich autorów w oddziałach biblioteki
  1. Zadania konkursowe będą nadsyłane do Uczestników przez Organizatora w czasie trwania konkursu.

Nagrodami w Konkursie jest 15 zestawów książek. Zestawów jest 15 dla 15 zwycięzców. Organizator zastrzega sobie możliwość zwiększenia puli nagród.

Konkurs trwa w okresie od 18 czerwca 2015 do 31 grudnia 2015.