Na deskach sceny OSP Krościenko n.D

Po wielu godzinach prób,  31 maja 2017r. wystawiono spektakl pt. ,,Robin Hood". Nasza przygoda rozpoczyna się w lasach Sherwood zamieszkanych przez Robin Hooda i jego przyjaciół. Robin był znany z tego, ze odbierał pieniądze bogatym, a zanosił je biednym ludziom. Nie wszystkim jednak podobało się postępowanie Robina Hooda i oto pojawia się zły szeryf z Nottingham. To on porywa i zamyka w swoim zamku Lady Marion, aby w ten sposób zmusić Robin Hoioda do zmiany swojego życia. Ale, czy to się udało? O tym mogli przekonać się widzowie oglądając nasze przedstawienie. Został on przygotowany podczas zajęć teatralnych w języku angielskim, które odbywały się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Krościenku n.D.