Kochani!!!
Rusza V Ogólnopolskie czytanie ,, Jeżycjady" M. Musierowicz, organizowane przez poznańskie wydawnictwo Akapit Press.
Nasza biblioteka, włączyła się w to wydarzenie.
JEŻYCJADA to seria 23 książek, która stanowi cykl opowiadań o niezwykle sympatycznej i nieco zwariowanej rodzince Borejków, mieszkającej w Poznaniu.
Zachęcamy czytelników do wzięcia udziału w głośnym czytaniu fragmentów powieści M.Musierowicz.
Z uwagi, że jest ograniczona forma spotkań, każdy chętny czytelnik wypożyczając książki, może przeczytać wybrany fragment serii na miejscu w bibliotece, wyrażając zgodę na nagranie i sfotografowanie.
Można również przesłać fotografię z książką i wstawić pod zamieszczonym postem na facebooku biblioteki, bądź przesłać na emaila: biblioteka@kroscienko-nad-dunajcem.pl z dopiskiem Jeżycjada 2021.
TERMIN od 1-31 marca 2021r.
Wiąże się to ze zgodą na upublicznienie swojego wizerunku w mediach.
Zapraszamy czytelników, uczniów i osoby ze środowiska lokalnego do udziału w akcji czytelniczej.