Spotkanie w bibliotece z okazji karnawałowej biesiady literackiej było niezapomnianym przeżyciem. Na początku, dzięki Ewie Walkowskiej, postanowiliśmy się zanurzyć w poezji wielkich poetek, takich jak Wisława Szymborska czy nasza niezastąpiona Krystyna Aleksander. Połączenie muzyki i literatury stworzyło wyjątkowy klimat, zachęcający do biesiadowania.
Kolejnym punktem były piosenki ze śpiewnika biesiadnego i tak zleciał cały wieczór! Spotkanie udowodniło, że literaturę można wyśpiewać, a biblioteka może być miejscem, gdzie można spotkać interesujących ludzi i cieszyć się wspaniałą atmosferą.
Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli i przyczynili się do tego niezapomnianego wieczoru! Fantastycznie było spotkać się z miłośnikami literatury i spędzić miło czas.
🧡🥇📗