Kochani Czytelnicy!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na kolejne fascynujące spotkanie w ramach naszego Klubu Miłośników Książki.
Tym razem pragniemy Was zabrać w niezwykłą podróż tropami trolli z Norwegii, a wszystko to opowiedziane będzie przez naszą czytelniczkę - Danusię.

Jeśli zastanawiacie się, jakie historie kryją się za tymi tajemniczymi istotami, to to spotkanie jest dla Was! Danusia przybliży nam nie tylko legendy
i mitologię norweskich trolli, ale również podzieli się swoimi własnymi, niezwykłymi doświadczeniami.
To będzie okazja nie tylko do odkrywania nowych światów, ale także do zgłębiania tajemnic różnych kultur.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników książek, którzy pragną poszerzyć swoje horyzonty i spotkać się w przyjaznej atmosferze, dołączając do naszego spotkania z Danusią.
Będziecie mieli okazję zadawać pytania, wymieniać swoje spostrzeżenia i słuchać niesamowitych opowieści.

Spotkanie odbędzie się w dniu, 22 listopada, o godzinie 11.00 w siedzibie biblioteki.
Zapewniamy, że to będzie niezapomniane doświadczenie, które na długo zostanie w Waszej pamięci.

Do zobaczenia na spotkaniu!