W ramach obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, w bibliotece odbyło się przedstawienie teatru lalek Pinokio. Spektakl pt.,,Dzielny Tomek kompan Reksia" opowiadał o wartościach takich jak dobro, uczciwość, sprawiedliwość oraz solidarność.
📘Dzieci ze Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Krościenku nad Dunajcem mogły podziwiać perypetie Tomka, który mimo przeciwności losu postanowił być dobrym i dzielić się z innymi. W jego przygodach towarzyszył mu wierny pies, który pomógł mu w trudnych chwilach. Spektakl nie tylko dostarczył widzom rozrywki, ale także przekazał ważne przesłanie o wartościach, które są istotne w życiu każdego człowieka.
📙Po zakończonym przedstawieniu dzieci miały okazję spróbować swoich sił w poruszaniu lalkami, co sprawiło im wiele radości i zabawy. Wszyscy uczestnicy byli zachwyceni wydarzeniem i z uśmiechem na twarzach opuszczali bibliotekę.
🙂Dziękujemy wszystkim za udział i już teraz zapraszamy na kolejne spotkania w bibliotece.